OKULDA YAŞAM

Bahçeşehir Kemer Anaokulunda ; öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun öğrenme ortamları hazırlanmıştır. Düzenlenen bu ortamlarda çocuklar; kendilerine uygun sosyal roller üslenerek keyif ve güvenle eğlenerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşarlar. Bahçeşehir Kemer Anaokulunda ünite konuları; İngilizce, spor, müzik, drama, ritim, okul dışı geziler, tiyatro, özel günler ve haftalar, ulusal bayram kutlamaları ve mutfak etkinlikleriyle bağlantılı olarak planlanır.

EVLERİ KADAR SICAK VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA, AİLELERİ KADAR YAKIN, SEVECEN VE GÜLER YÜZLÜ KADROMUZLA; ATATÜRK İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM VERİLİR.

Bahçeşehir Kemer anaokulunda çocuklar öğrenilmesi gereken bilgileri sıralamak yerine, hem öğrencinin hem öğretmenin etkin bir sorgulama yaptığı sınıf ortamında; sorgulayan, düşünen, iletişim kuran, risk alan, bilgili, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, dengeli ve öğrendiklerini tekrar gözde geçirip değerlendiren bireyler olarak yetiştirilir.

SCHOOL LIFE

Our pupils will either arrive at school at 8.30 via our service or be dropped off by their parents and welcomed by the teaching staff. After breakfast children will participate in enjoyable music and dance activities.They will then participate in our prepared educational programme until 17.00

Age group / Programme
4 years (36-48 months) 08.30-17.00 full day
5 years (48-60 months) 08.30-17.00 full day
6 years (60-72 months) 08.30-17.00 full day

Correspondingly to the education plan for all age groups everyday continuately 3 teaching hours a day English is given.